Наші послуги

У вартість доставки не входить занесення та монтаж меблів. Вартість занесення та монтажу меблів встановлюється згідно попередньої домовленості із замовником. Всі меблі доставляються у розібраному вигляді (про можливі технічні деталі попереджаємо завчасно). Про наявність та термін доставки товару можна з’ясувати за телефоном:
– Оплата меблів здійснюється у будь-якій зручній для замовника формі.

В салоні « Меблі Дюк » представлені найкращі зразки лідерів меблевого ринку. Тут Ви зможете знайти високоякісні меблі для облаштування Вашої оселі, а також приємні дрібниці, які додадуть необхідного затишку та комфорту – декори, картини, килими тощо. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати  не тільки усе необхідне для Вашого інтер’єру, але й створити власний стиль!

Пропонуємо також безкоштовну доставку в межах Львова. Оплата доставки за межами Львова проводиться згідно кілометражу – в залежності від відстані.

У вартість доставки не входить занесення та монтаж меблів. Вартість занесення та монтажу меблів встановлюється згідно попередньої домовленості із замовником.

Всі меблі доставляються у розібраному вигляді (про можливі технічні деталі попереджаємо завчасно).  Про наявність та терміни доставки товару можна з’ясувати за телефоном:

(+38032)262-17-80; +38-050-945-19-07

Ціль нашої роботи – забезпечити нашим клієнтам найкращий сервіс і найвищу якість. Наші меблі розраховані на найвибагливіші смаки потенційних клієнтів!

Ціль нашої роботи - забезпечити нашим клієнтам найкращий сервіс і найвищу якість. Наші меблі розраховані на найвибагливіші смаки потенційних клієнтів!
Акційні товари
Дякуємо!
Задайте нам питання!